شارژ ارزان ایرانسل

پروردگارا ، آرامش را همچون دانه های برف ، آرام و بیصدا ، به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند ، بباران .

از اوج فلک ستاره چیدن سخت است / دور از منی و به تو رسیدن سخت است / ای دوست که بی تو زندگی زندان است / بدان که از تو دل بریدن سخت است .

پرنده که رفت ، بگذار برود
هوای سرد بهانه است ، هوای دیگری در سر دارد

خسته شدم از بس به آدمایی که میخوان جای تو رو توی قلبم بگیرن گفتم : ببخشید اینجا جای دوستمه ، الان برمیگرده !

عاشقانه ترین اس ام اس جنوبی : تک خرمای نخلستون دلمی !

زمانیکه آدمیان وفا کنند و ماهیان پرواز ، آن هنگام فراموشت می کنم ، ولی بدان نه آدمیان وفا می کنند و نه ماهیان پرواز ، پس همیشه به یادت هستم .

زمانیکه آدمیان وفا کنند و ماهیان پرواز ، آن هنگام فراموشت می کنم ، ولی بدان نه آدمیان وفا می کنند و نه ماهیان پرواز ، پس همیشه به یادت هستم .

/ 4 نظر / 23 بازدید
بوی بارون

خندیدم و رفتم دست تو بدست دگری دیدم و رفتم عشق تو به دلدار تو بخشیدم و رفتم آشفته و لرزان و سرافکنده و مجنون چون بید ز بیداد تو لرزیدم و رفتم چون برق به یک لحظه درخشیدم و رفتم چون اشک که از دیده فرو بارد و ریزد در خاک سر کوی تو غلتیدم و رفتم دیدم که هلاک من و دل بود پسندت من نیز پسند تو پسندیدم و رفتم لبخند تو را دیدم و با دیده پراشک بر عهد تو عشق تو خندیدم و رفتم

ریحانه

سلام داداشی....منو یادت میاد؟خوبی؟

سعید

[مغرور]

حقدوست

[گل][گل][گل][گل] [گل] [گل][گل][گل] [گل] سلام و درود بر شما گرامی، براي خواندن مطالب زير دعوت شده‌‌‌اید: ******** [گل][گل] تسليت شهادت امام صادق(ع) و دو داستان خواندني و زيبا [گل][گل] ## فضیلت عظیم مجالس عزای اهلبیت(علیهم السلام) ## تفاوت شیعیان زبانی با شیعیان واقعی ******** [گل] احادیث زیبا و خواندنی هفته [گل] ## وصایای ارزشمند امام صادق(ع) به امام کاظم(ع) ## اثر و فضیلت بزرگ زیارت امام صادق و پدرش(علیهماالسلام) ## کسانی که نگران بعد از مرگ هستند بخوانند ******** [گل][گل] عنايت ويژه امام موسي کاظم(ع) به عموي ناصرالدين شاه [گل][گل] ******** منتظر حضور و نظرات ارزشمند شما گرامی هستم. www.bia2mofid.persianblog.ir [گل] [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل]