تیکه دار جدید

دلبسته ی تو هستم لازم به گفتنی نیست / مهری که با تو بستم هرگز شکستنی نیست . به حرمت خاطرمون ، به دوری فاصلمون / به تنگی رابطمون ، دلتنگتم ای مهربون . یچاره من که ساخته از آب و آتشم / پروانه را شکایتی از جور شمع نیست / عمری است که در هوای تو می سوزم و خوشم . نزدیکترین رفیق بهت اونیه که از دورترین فاصله همیشه به فکرته ! گویند ضریح چشم تو صد معجزه دارد / ای کاش من زائر چشمان تو بودم . پاکترین هوای دنیا هوایی است که در وجود ماست ! چرا که هر لحظه دلمان هوای هم را میکند .

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

خوشت بیاد خوشت نیاد ، اشک غم از چشات بیاد / اون سر دنیا که بری ، این دل من باهات میاد . اد تو چندیست که مهمانم شده / خاطراتت آفت جانم شده / هرچه میگویم سخن از یاد توست / در سکوت من فقط فریاد توست . زیباترین شب زمین شب پر از نگاه تو / دعای من برای تو ، خدای من پناه تو . خلوت نشین غم شدم ، غمخوار نا پیدای من / آغوش گرمت جای من ، آری تویی دنیای من . تو رفته ای و من افتاده ام ! تو از دست ، من از پا . خیلیا هستن که این شب ها روی تخت گریه می کنند و شب روی بالشت خیس می خوابن هیچی ، خواستم بگم به سلامتیشون آرزوی دور شدن اشک از چشمای قشنگشون آرزوی یه دنیا لبخند روی لب های زیباشون آرزوی یه بالشت خشک ، روی تختشون

/ 1 نظر / 28 بازدید
یه فرصت ویژه

تابه حال چقدر سعی کرده ایید که با رفتن به سایتهای کلیکی ایرانی عضو شوید؟!! اگر دقت کرده باشید نهایت پورسانتی که به شما می دهند درحد 10 تا تک تومنی هست که میگم خوش بینانه حساب کردیم! تازه باید کدها شون رو توی وب سایت تون بذارید و اونایی که آشنایی با این کارها ندارند یکمی سختشونه! از ازون بدتر که بعضی از سایت های وبلاگ دهی مثل بلگفا به شدت با تبلیغات مخالفت می کنند و شما مجبور می شوید هر چند وقت یک بار کدهای درهم برهم را عوض کنید. تازه بعد از کلی کسب کلیک و امتیاز و از این حرفا معلوم نیست پولتون رو بدن یا نه! اما حالا می خواهیم شما رو با یه سایت خوب خارجی آشنا کنیم: برای کسب اطلاعات بیشتر به وب ما سربزنید!